ŠVENTINIS APRANGOS KODAS

ŠVENTINIS APRANGOS KODAS

2020 žiurkės metai, o jos spalvos – mėlyna, auksinė ir žalia, todėl tikrai nesuklysite, jei nuspręsite pasirinkti šių spalvų drabužius ir aksesuarus.

Jei šios spalvos nėra jūsų mėgstamiausios, tiesiog pasirinkite vos vieną aksesuarą, kurio tikrai pakaks, kad ateinantys metai jums būtų sėkmingi.  Žiurkė labai vertina subtilumą, tačiau jai patinka ir originalūs daiktai, todėl papuošalams vertėtų skirti didžiausią dėmesį. Šių metų valdovė jaučia silpnybę metalo blizgesiui, tad galite drąsiai rinktis spindinčius aksesuarus.

Kuriant tobulą šventinį įvaizdį dėmesį būtinai atkreipkite į audinius. Madingiausiai ir šventiškiausiai atrodysite jei drabužiai bus iš šilko, aksomo, satino ar organzos. Nebijokite apsivilkti prabangia vakarine suknele, jei renginio vieta tai leidžia, kitais atvejais rekomenduojama pasirinkti įdomesnius kirpimus, atkreipti dėmesį į išskirtines drabužių detales: Viktorijos laikus primenančius raukinius, įmantrias pūstas rankoves, asimetriją, liemens ir klubų linijos išryškinimą klostėmis, žvynelių, blizgučių ir plunksnų dekorą, apnuogintus pečius, perregimo audinio detales…

Tarsi vyšnelė ant torto Jūsų tobulam šventiniam įvaizdžiui bus pasirinkti ryškūs, blizgūs, masyvūs papuošalai. Sutinkant Žiurkės metus išdrįskite būti originaliomis.

0 Comments

Leave a reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*