MADINGIAUSIŲ SPALVŲ GIDAS 2019-2020 m. RUDUO/ŽIEMA

TARP ŽEMĖS IR DANGAUS

Šaltuoju mados sezonu spalvų paletė būna sodriausia – čia net klasikinės spalvos yra charakteringos ir kiek įžūlios. Tačiau juoda,  tamsiai mėlyna, rudos atspalviai – lietuvių pirkinių krepšelyje yra populiariausios spalvos. Kviečiame prisijaukinti daugiau spalvų ir taip praskaidrinti niūrų lapkričio garderobą. 

Must have sąrašo viršuje šį sezoną liepsnoja net keletas raudonos atspalvių. Pats svarbiausias – ryškus ir degantis raudonos aitriosios paprikos atspalvis („Pantone“ 19-1557), tai – aštrus ir dramatiškas raudonos atspalvis, pažadinantis pojūčius. 

Kitas – sodrus raudonojo vyno atspalvis („Pantone“ 19-1650), apibūdinamas kaip stiprus ir galingas, puikiai tinkantis oficialioje aplinkoje. 

Karališka galaktinė mėlyna („Pantone“ 19-4055) labai išraiškinga, ryški ir originali mėlynos spalvos versija. Įkūnija begalinę kosminę jėgą, kuri budina pasąmone ir simbolizuoja galią. 

Samaninė – tai tradicijoms nenusižengianti, romantiška miško spalva („Pantone“ 19-6050). Ji puikiai tiks itin griežtam darbo aprangos kodui.

CRÈME DE PÊCHE

Subtilus ir dailus persikų atspalvis („Pantone“ 12-1110), kuris nuo rudens sezono lengvai pereis į žiemos spintą ir taps tarsi apledėjimas ant pyrago. Be suteikto švelnumo, spalva yra pakankamai universali, suderinama su kitomis 2019-2020 rudens-žiemos sezono tendencijomis ir bus puikus šviesos spektro priedas.

Neįmanoma neatkreipti dėmesio į šį rausvą atspalvį („Pantone“ 17-1926). Nesvarbu, kaip ir kur išdrįsite vilkėti tokios spalvos paltą, vaizdas bet kokiu atveju atrodys provokuojantis.

Oranžinė („Pantone“ 16-1358) tarsi spinduliuojanti vasaros saulė žiemos spalvų paletėje. Tai bebaimė, energinga spalva sugebanti išsklaidyti rudens liūdesį ir melancholiją.

Švelnus baltas atspalvis su kreminiu ir skaniu vanilės subtilumu „Vanilla Custard“ („Pantone“ 12-0815) atrodo švelnus, ramus ir diskretiškas tonas.

Ypatingas pilkos spalvos atspalvis, kuris atrodo labai elegantiškai („Pantone“ 16-0000). Nepamirškite, kad pilka spalva yra puikus bet kurios kitos spalvos fonas.

Auksu tviskanti žalia spalva net ir nuobodų derinį gali paversti nuotykiu. Guacamole („Pantone“ 17-0530).

0 Comments

Leave a reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*