RYŠKIAUSIOS MADOS TENDENCIJOS NIUJORKO MADOS SAVAITĖJE

Niujorko mados savaitėje – 2020 metų pavasario ir vasaros sezonų kolekcijos, kuriose gausu inspiracijos ir tendencijų į ateitį. Kolekcijas pristatė pasaulinio garso mados namai, darantys kone stipriausią įtaką mados pasauliui: Michael Kors, Marc Jacobs, Oscar de la Renta, Jeremy Scott, Rag & Bone, Prabal Gurung, Brandon Maxwell ir dar daugelis kitų kūrėjų.

Atrinkome ryškiausias tendencijas, kurios lydės artėjantį sezoną. Naujienas drąsiai jaukinkitės net ir šaltuoju metų laiku, nes mados žaidimus laimi tie, kurie žingsniu priekyje.

Deranti rankinė

 

Mada visada buvo apie derinimą, miksavimą ir procesą, tačiau dažnai tai vargina, jautiesi lyg dirbtum visą darbo dieną prie spintos. Dizaineriai imasi iniciatyvos – mikro tendencija, kuri palengvina kasdienybę – rankinės ir drabužių eilutės harmonija. 

Proenza Schouler, Rosie Assoulin, Michael Kors

Le Taškeliai

Niujorko mados savaitėje pavasaris mirgėjo taškeliais. Michaelas Korsas perėmė 40-ojo dešimtmečio idėją su drąsiu pečių siluetu. Ir Marcas Jacobsas antrino klasiškomis polkadoto kelnėmis. Visų šių ansamblių populiarumas yra tas, kad jie ryškėja tinkamu laiku.

Carlolina Herrera, Michael Kors, Marc Jacobs

Laimas tai laimė

Juk pavasaris odė spalvoms. Šį sezoną drąsus citrusas, kurio spalva iki šiol nebuvo atrasta. 

Jonathan Simkhai, Rosetta Getty, Tibi

Madam Peplum sugrįžo

Nuo minimalizmo iki 80-tųjų. Pasirink tinkamiausią siluetą vidinei madam. 

Khaite, Ulla Johnson, Christopher John Rogers

Baltas kostiumas

Baltas kostiumas visada karaliavo kaip prašmatni detalė spintoje. Taigi, jei ketini atsinaujinti, tai rinkis kažką ypatingo.

Tory Burch, Mara Hoffman, Adeam

0 Comments

Leave a reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*