STILIAUS ELEMENTAI: KAIP SUKURTI SAVO STILIŲ
Pasak dizainerės, verslininkės bei rašytojos Rachel Zoe: “Stilius – būdas be žodžių pasakyti, kas esi.”
Šis straipsnis apie tai, kaip transformuoti savo spintą taip, jog kiekviena eilutės detalė pasakotų istoriją apie Tave.
1. Archyvuok drabužių derinių nuotraukas
Nuotraukos tarsi savirefleksijos forma – šis metodas padeda subjektyviai vertinti drabužių derinius plačiame kontekste. Pastebėsi kas tinka, patinka, ką dažniausiai dėvi, kaip kinta skonis, ar rengiesi pagal orą, nuotaiką, dienos reikalus ar kitus tau svarbius faktorius.
https://www.instagram.com/p/BvR0lv0BE1-/?utm_source=ig_embed
2. Atrask savo spalvų gamą ir tvirtai to laikykis
Asmeninė spalvų paletė universaliausia, kurią sudaro iki 5 spalvų. Tai padeda lengviau tarpusavyje derinti drabužius bei išlaikyti stiliaus vientisumą. Ne paslaptis, jog vieni atspalviai savaime gražiau tinka prie odos, tad svarbu išsiaiškinti kokio atspalvio tavo oda: šilto, šalto ar neutralaus tipo.
https://www.instagram.com/p/Bz7vNdNg901/
3. Įvertink savo dabartinį garderobą
Išimk visus drabužius, aksesuarus iš lentynų, sugrupuok į skirtingas krūveles pagal spalvas: mėlynas kartu su visais melsvais atspalvais, baltus su baltais ir panašiai. Tokiu principu pažinsi, kokia spalvų gama vyrauja tavo spintoje, kokios tekstūros audiniai populiariausi, koks raštas yra mylimiausias. Pavyzdžiui, dievini raudoną spalvą – patarimas – dominuojančios spalvos griežia pirmuoju smuiku, tad kad raudona taptų drabužių amsamblio diva apsupk ją šiek tiek „prigesintomis“ spalvomis. Šio metodo dėka atrasi ir ilgai nedėvėtų drabužių, kuriuos gali prikelti antram gyvenimui. Rezultatas: skubėdama ryte kad ir ką griebsi pirmo pasitaikiusio po ranka, derės ir gulės tarsi profesionalaus stilisto paruošta eilutė.
4. Identifikuok savo kūno tipą
Svarbu suvokti savo unikalumą, jog kiekvienas yra skirtingas, tad kviečiu atrasti tai, koks siluetas veikia tau, o ne modeliui ant Vogue viršelio. Drabužiai harmoningai tinkantys kūno linijoms suteiks komfortabilumo bei pasitikėjimo jausmą. Jeigu sunku atrasti tobulas klostes, nebijok vizito pas siuvėjus, kurie personalizuos ir įgyvendins tavo viziją.
5 Kasdienės veiklos sąrašas
Išsirašyk savo dienotvarkę, veiklas bei užsiėmimus. Koks tavo gyvenimo būdas? Tempas? Aplinka? Pavyzdžiui, jeigu šiuo metu pagrindinė tavo veikla – vaiko auginimias, tai nėra pats protingiausias variantas nuo ankstyvo ryto dėvėti aukštakulnius. Pirma – komfortas ir sąmoningumas, antra principingumas ir mada. Tai nereiškia stereotipinių klišių, jog jeigu dirbi ofise privalai dėvėti pieštuko formos sijoną. Nebijok tarpusavyje derinti tai, kas nesuderinama.
6. Koks yra tavo norimas komforto lygis?
Vieni neapkenčia itin prigludusių drabužių, kiti vengia formalaus stiliaus drabužių kaip švarkai ar marškiniai, tarsi varžytų judesius ir neleistų oriai kvėpuoti. Tad kokia yra tavo komforto zona? Kaip geriau jautiesi: ar šiek tiek puošniau apsirengusi, ar atvirkščiai, itin paprastai?
7. Tyrinėjimas. Tyrinėjimas. Tyrinėjimas.
Normalu turėti ne vieną konkretų stilių, o tarpusavyje juos miksuoti. Ekletiškas skonis pabrėž individualumą. Kokius mėgsti elementus: muzikos žanrą, į ką atsisuki gatvėje, koks tavo hobis? Kas yra tavo inspiracija? Koks laikmetis tave žavi? Atsakius į šiuos klausimus galėsi savo charakterį perkelti į savo spintą.
Stilius turi atspindėti, kas tu esi, ką tuo metu jauti ir kur eini.
Tags:Stilius
0
0
0 Comments
Leave a reply Click here to cancel the reply
You must be logged in to post a comment.